CANON EOS R MARK II TESTLERİNE BAŞLADI – PHOTOKİNA RAPORU

CANON EOS R MARK II TESTLERİNE BAŞLADI – PHOTOKİNA RAPORU
CANON EOS R MARK II

CANON YENİ EOS RS VE MARK II TESTLERİNE BAŞLADI

Canon’un 2020 için büyük planları var. Son edinilen rapor bilgilerine göre, şirket gelecen yılın ilk yarısında bir değil iki tane tam çerçeve yüksek çözünürlüklü aynasız Canon EOS Rs ve R Mark II modellerini piyasaya sürecek.

 

Canon’un EOS R Mark II hakkındaki bu haber, Canon’un EOS R’in ikinci versiyonunun zaten “küçük bir Canon uzman grubu” tarafından test edildiği ve Photokina’da piyasaya sürülmesi beklendiği Canon Rumours‘tan aktarılan bilgiler arasında.

Yüksek çözünürlüklü Canon EOS Rs modeline bakış

 

YENİ CANON EOS R MODELLERİNDE BİZİ NELER BEKLİYOR

Canon EOS R bir yıldan biraz daha uzun süredir piyasada. Yeni model Mark II’nin çoğumuzun beklentisinden daha hızlı şekilde karşımıza geleceğini gösteriyor.

Canon Rumors’un aktardığına göre, R Mark II mutlaka 75MP sensör, çift kart yuvası ile en geç Şubat ayında piyasaya sürülecek.

Yeni Canon EOS R Modelleri Şubat Ayında Karşımızda

Yeni dönemde Canon karşımıza daha yüksek çözünürlüklü ve çift kart yuvalı fonksiyonel özellikler ekleyerek aynasız kategorisindeki modellerini güçlendirmeyi hedefliyor.  Canon EOS R serisi için yeni lensleride duyurmaya devam ediyor. Her ne kadar yeni RF 70-200mm f/2.8 lensle ilgili olumsuz yorumlar gelsede Canon tüm bu geri dönüşleri yeni ürünleri ile gidermeyi hedefliyor. Krop sensör M serisi aynasızlar için ise yeni model bilgisi henüz bulunmamakta.

Yeni Canon EOS R lenslerini incelemek için Ekipman kategorisindeki EOS R etiketine bakabilirsiniz.

75 MP CANON ‘EOS RS’ ŞUBAT 2020’DE SİZLERLE